Kde budeme?

No a kdeže složíme hlavu? Na statku, tedy na jeho zahradě v klasických podsadových stanech. No a cože je na tom tak skvělého? Představ si, že tě ráno probudí bučení nedaleko tvého stanu, to hospodář vypustil Matyldu aby se popásala na šťavnatém trávníku v zahradě. Ještě ve spacáku rozhrneš plachtu a uvidíš parádní výhled do kraje zalitého čerstvým ranním sluncem. Nikomu nevadí, když vyjdeš ven bosky a v pyžamu, zívneš si, protáhneš se, ucítíš ranní rosu mezi prsty u nohou a koukáš na Terku jak nese snídani.

Snídani kuchař připravil v bývalé škole (jednotřídce), která je hned vedle statku a patří ČSOP. Ve škole máme k dispozici vybavenou kuchyňku, hygienické zázemí v podobě sprchy a splachovacích záchodů a klubovnu, kterou využijeme v případě nepřízně počasí.

Kuchař nám bude vařit tak skvěle, že ani zatvrzelým zastáncům bílkovinné stravy nebude vadit, že bude jídlo částečně vegetariánské. V případě masitých pokrmů však bude vždy připravena strava pro vegetariány. Jsi-li však vegan, bezlepkář, nebo máš jinou dietu, bude lepší nás upozornit předem. Věříme však, že dokážeme uspokojit jakéhokoli strávníka.

kde

kde

statutární zástupce Tereza Sučková | brontosaurus.uroboros@gmail.com | 723 247 914
Základní článek Hnutí Brontosaurus UROBOROS Hodonín | www.brontosaurus.cz