Co zažijeme?

Co společně zažijeme? Vlastními silami pomůžeme s prací na ochraně orchidejové louky, se starostí o zvířata na farmě a ovce na pastvinách v okolí (viz s čím pomůžeme), práci máme i pro alergiky všech druhů.

sapito


Čekají nás dva druhy aktivit:

Dobrovolnictví

Kosení louky při východu slunce… Mohlo by se zdát, že tahle činnost není nic pro nezkušené, ale omyl! Po krátké chvíli, která stačí pro vytříbení vlastní osobité sekáčské techniky snad každý zjistí, že radost roste stejně jako řada pokosené trávy za ním a najdou se i takoví nadšenci, kteří se drží kosy zuby nehty a nechtějí pustit! Více v rubrice S čím pomůžeme?


Zážitky

Jsme v Zašovicích na Vysočině a máme spoustu volného času ... Jak s ním naložit? Nad tím netřeba dlouho přemýšlet,.. Jen jeden krok do neznáma… - !a jste ve světě, kde stačí tak málo a -...bavíte se? smějete se? jste zděšeni?němí úžasem? zůstanete nohama na zemi? Číhá na nás tajemství různorodosti,.. parta kamarádů, hravé hříčky, žonglování, chůze po laně, balanc na jednokolce, kreativní tvorba, hraní, improvizace, workshopy, hry v přírodě., zpívání u ohně... a dál?

Kromě toho je připraven program plný her, kejklí a umění jak pobavit sebe i ostatní po způsobu kejklířů.


coz

statutární zástupce Tereza Sučková | brontosaurus.uroboros@gmail.com | 723 247 914
Základní článek Hnutí Brontosaurus UROBOROS Hodonín | www.brontosaurus.cz